Росія і Канада розійшлися до фіналу. З ким зіграємо, якщо пройдемо Америку?

261

Спасибі функціонерам з IIHF за більш легку групу. Спасибі організаторам ЧС-2019 за комфортний календар. Зручний шлях в плей-офф збірна Росії проклала собі сама. Тепер залишилося дійти до золота.
Тільки команда Іллі Воробйова не втратила жодного очка на груповому етапі. Сім перемог у семи матчах при різниці шайб: 36-7. У кого краще? Немає таких! Дивитися на підсумкову таблицю після групового турніру одне задоволення.
Россия и Канада разошлись до финала. С кем сыграем, если пройдем Америку? Спорт
23 травня ми побачимо чвертьфінали:
Московське час більше місцевого на одну годину. Росія залишиться в Братиславі, як і хотів Ілля Воробйов. Ще в столиці Словаччини зіграють чехи і німці. Кошице попрощається з чемпіонатом світу чвертьфіналами Канада – Швейцарія та Фінляндія – Швеція. Півфінали, фінал і матч за 3-е місце пройдуть в столиці Словаччини.
Звичайно, найбільше хотілося одержати в чвертьфіналі Німеччину, ніж США з Айкелом і Кейном, але американці аж надто мляво провели матч з канадцями. Навіть натяку не було, що вони хочуть зробити камбек з 0:3 і піти з четвертої строчки.
Про збірну Росії взагалі говорити нічого. Вона своє перше місце забронювала вже у другому періоді матчу з Швецією. Скандинавам для перемоги в групі була потрібна перемога в три шайби, а вони «горіли» 1:6. Підсумковий рахунок – 4:7.
Крім першого місця в групі збірна Росії сьогодні отримала перший номер посіву в плей-офф. Він буде важливий у півфіналі. Сітку плей-офф з цього ЧС скасували. Пари півфіналістів розставлять так: найвищий проти самого низького і ті, хто залишаться.
Критерії для розстановки місце очки, різниця шайб, голи.
Швейцарія – 4-е (12)
Це означає, що збірна Росії точно не зіграє до фіналу з Канадою і Чехією.
Якщо Овечкін і До пройдуть американців, то є три варіанти потенційного суперника по півфіналу:
Фінляндія чи Швеція, при умови що в інших парах не станеться сенсацій
Швейцарія. Якщо вона достроково відправить додому Канаду.
Німеччина. Якщо Канада пройде далі, а Чехія вилетить в чвертьфіналі.
Є один важливий момент! Півфінали відбудуться 25 травня о 16.15 і 20.15. Якщо збірна Росії доживе на ЧС до суботи, то зіграє першим заходом, як має найвищий номер посіву. У разі виходу у фінал вона отримає перевагу у вигляді як мінімум трьох годин відпочинку перед іншим учасником матчу за золото.
Фінал відбудеться 26 травня. Початок о 21.15. У сітці Першого каналу на цей час поки заплановано КВК. Якщо збірна Росії проб’ється у фінал, гумористів точно посунуть.